Arisco
czytaj dalej

Firma ARISCO® serdecznie zaprasza na warsztaty szkoleniowe z praktycznego wykorzystania programów Magazyn, Wyposażenie i EST -Ewidencja Środków Trwałych pod Windows, które odbędą się na terenie całego kraju w okresie od 11.04.2017 do 27.04.2017.

Szkolenie będzie prowadzone przy komputerach, tak aby każdy z uczestników przy wsparciu trenerów mógł dokładnie poznać podstawowe i zaawansowane możliwości systemów. Zajęcia prowadzone są
w formie ćwiczeń, gdzie każdy z uczestników nauczy się poprawnego i efektywnego korzystania z aplikacji. Dodatkowym atutem będzie
możliwość poznania nowych funkcji i dodatkowych modułów, jakie na bieżąco wprowadzane są w coraz nowszych wersjach programów. Warto nadmienić tu chociażby program Magazyn, w przypadku którego można generować Jednolity Plik Kontrolny JPK_MAG. Nasze programy do ewidencji wyposażenia i środków trwałych zostały rozbudowane o mobilne narzędzie do przeprowadzenia inwentaryzacji, rozwiązanie, które zostanie zaprezentowane na warsztatach szkoleniowych.

Szkolenie składa się z dwóch niezależnych części, co daje możliwość uczestnictwa zarówno w jednym jak i obu modułach szkoleniowych.

czytaj dalej

Szanowni Państwo!

Przygotowaliśmy dla Państwa jednodniowe szkolenie z obsługi programu DOM autorstwa ARISCO® . W świetle nowych przepisów związanych z centralizacją VAT jak również koniecznością generowania Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK), program DOM został zintegrowany z programem SPRZEDAŻ w celu przekazywania danych do wystawiania faktur VAT za pobyt mieszkańców. Dzięki powiązaniu w/w systemów, wystawianie faktur VAT jak również kontrola rozliczeń odpłatności za pobyt mieszkańca zostanie znacznie usprawniona. Szkolenie to realizujemy aby ułatwić Państwu korzystanie z zaimplementowanych funkcjonalności programu DOM we współpracy z pozostałymi programami naszego autorstwa. 

W styczniu 2017r. rozpoczynamy kolejny cykl szkoleń z zakresu centralizacja VAT i JPK. Będą to szkolenia praktyczne, dotyczące rozwiązań i funkcjonalności w programach ARISCO. W przedstawionym poniżej zestawieniu, proponujemy szkolenia dotyczące programu FK-Finansowo-Księgowy, Sprzedaż oraz Magazyn. Omówimy i praktycznie, wraz z uczestnikami, przećwiczymy proces wprowadzania danych jak i generowania stosownych raportów z naszych programów
W lutym 2017 przewidujemy odrębne szkolenia dotyczące Systemu DOM, uwzględniające proces eksportu danych do programu Sprzedaż w celu wystawiania dokumentów sprzedaży VAT.

Wytypowaliśmy kilka miejscowości w których przeprowadzimy wspomniane szkolenia. Jeśli zaproponowane lokalizacje i terminy nie będą Państwu odpowiadały - prosimy o kontakt. Postaramy się sprostać stawianym przez Państwa wymogom.

czytaj dalej

Szanowni Państwo!

Dla wszystkich naszych Klientów, którzy do tej pory nie skorzystali z oferty szkoleń grupowych pod kątem centralizacji VAT i JPK proponujemy dodatkowy termin szkolenia: 16.05.2017 r. 
Szkolenie odbędzie się w Łodzi, w siedzibie naszej firmy.

Będzie to szkolenie praktyczne, dotyczące rozwiązań i funkcjonalności w programach ARISCO. Ponawiamy propozycję szkolenia dotyczącego programu FK-Finansowo-Księgowy, Sprzedaż oraz Magazyn. Omówimy i praktycznie, wraz z uczestnikami, przećwiczymy proces wprowadzania danych jak i generowania stosownych raportów z naszych programów.

W sprawie szczegółów dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży pod nr telefonu: 42 648 03 20 bądź mailowo: sprzedaz@arisco.pl 

czytaj dalej

Szanowni Państwo!

Z uwagi na duże zainteresowanie cyklem szkoleń związanym z programem DOM pod kątem centralizacji VAT, postanowiliśmy zorganizować dodatkowy, nowy termin szkolenia: 10.05.2017 r.
Szkolenie odbędzie się w Łodzi, w siedzibie naszej firmy.

Będzie to jednodniowe szkolenie z obsługi programu DOM autorstwa ARISCO® . W świetle nowych przepisów związanych z centralizacją VAT jak również koniecznością generowania Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK), program DOM został zintegrowany z programem SPRZEDAŻ w celu przekazywania danych do wystawiania faktur VAT za pobyt mieszkańców. Dzięki powiązaniu w/w systemów, wystawianie faktur VAT jak również kontrola rozliczeń odpłatności za pobyt mieszkańca zostanie znacznie usprawniona. Szkolenie to realizujemy aby ułatwić Państwu korzystanie z zaimplementowanych funkcjonalności programu DOM we współpracy z pozostałymi programami naszego autorstwa. 

W sprawie szczegółów dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży pod nr telefonu: 42 648 03 20 bądź mailowo: sprzedaz@arisco.pl

czytaj dalej

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na liczne zapytania w zakresie możliwości organizacji szkoleń grupowych z użytkowanego przez naszych klientów systemu ARCHIWUM, z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o zaplanowanym na miesiąc marzec cyklu szkoleń organizowanych przez firmę ARISCO.
W załączeniu znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące organizowanych szkoleń, w tym odpowiedź na pytanie czemu te szkolenia organizujemy, jakie nowe funkcjonalności pojawiły się w systemie ARCHIWUM oraz przede wszystkim kogo zapraszamy na szkolenia. W programie szkolenia są szczegółowo rozpisane wszystkie zagadnienia, jakie zostaną omówione na szkoleniach.

czytaj dalej

W odpowiedzi na liczne zapytania w zakresie możliwości organizacji szkoleń grupowych z użytkowanego przez naszych klientów systemu ARCHIWUM, z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o zaplanowanym na miesiąc maj dodatkowym terminie szkolenia organizowanego przez firmę ARISCO.

W załączeniu znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące terminu i miejsca szkolenia, w tym odpowiedź na pytanie czemu te szkolenia organizujemy, jakie nowe funkcjonalności pojawiły się w systemie ARCHIWUM oraz przede wszystkim kogo zapraszamy na szkolenia. W programie szkolenia rozpisaliśmy szczegółowo wszystkie zagadnienia, jakie zostaną omówione na warsztatach.

Seredecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

Strona 1 z 1
Szkolenia archiwalne
2013 ARISCO.Wszelkie prawa zastrzezone.
ARISCO Sp. z o.o. ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź
Pracujemy pon-pt w godzinach 8.00-16.00
NIP: 728-14-01-495
KRS: 0000188214 Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 50 000 zł, w całości wpłacony