Arisco - Aktualnosci


Aktualizacja GOMiG - Sprawozdanie GUS - już dostępna

02.02.2021 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Ze względu na liczne zapytania w zakresie możliwości wygenerowania w systemie GOMIG Odpady sprawozdania GUS z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi o właścicielach nieruchomości pragniemy poinformować, iż stosowna aktualizacja programu GOMiG jest już dostępna dla wszystkich Klientów posiadających aktywną Kartę Stałego Klienta.

Jak zawsze, otrzymanie linku do pobrania aktualizacji jest możliwe po wybraniu opcji Pomoc / Sprawdź dostepność aktualizacji - w menu programu GOMiG.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem opcji formularza "Wyślij zgłoszenie do pomocy technicznej".Prezentacja programu ARCHIWUM - webinarium luty i marzec 2021

01.02.2021 | Wydarzenia


Nasze wirtualne spoktania związane z prezentacją programu Archiwum stały się tak popularne, że postanowiliśmy kontynuować cykl prezentacji i wyznaczyć kolejne terminy webinariów.

Dla wszystkich jednostek zainteresowanych tematem elektronizacji archiwum zakładowego a także tych, którzy są ciekawi co firma ARISCO ma do zaoferowania w temacie oprogramowania dla archiwistów - serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji.

Bezpłatne zdalne prezentacje programu ARCHIWUM ZAKŁADOWE odbędą się w następujących terminach:

  • 22 23 lutego 2021 r., o godzinie 11:00 (UWAGA ZMIANA TERMINU! )
  • 10 marca 2021 r., o godzinie 11:00.

Podczas webinarium zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu włącznie z jego dodatkowymi modułami. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl W treści maila prosimy o wskazanie wybranego terminu oraz podanie nazwy jednostki, imienia i nazwiska uczestnika.

Prezentacje przeznaczone są dla jednostek, które nie posiadają licencji programu ARCHIWUM.

Pozdrawiamy,
Zespół ARISCO.Prezentacja programu ARCHIWUM - webinarium

07.01.2021 | Wydarzenia

Początek roku to dobry moment na wprowadzenie nowości w Waszych Jenostkach. Dla wszystkich tych, którzy wraz z Nowym Rokiem chcą podjąć temat elektronizacji archiwum zakładowego przygotowaliśmy kolejny cykl prezentacji.

Bezpłatne zdalne prezentacje programu ARCHIWUM ZAKŁADOWE odbędą się w następujących terminach:

  • 27 stycznia 2021 r., o godzinie 11:00,
  • 4 lutego 2021 r. o godzinie 11:00.

Podczas webinarium zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu włącznie z jego dodatkowymi modułami. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl. W treści maila prosimy o wskazanie wybranego terminu oraz podanie nazwy jednostki, imienia i nazwiska uczestnika.

Prezentacje przeznaczone są dla jednostek, które nie posiadają licencji programu ARCHIWUM.

Pozdrawiamy,
Zespół ARISCO.Praca w dniu 31.12.2020r.

30.12.2020 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,

W dniu 31.12.2020r. firma ARISCO pracuje w godzinach 8-14.Prezentacja programu ŚDS- webinarium

07.12.2020 | Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych programem ŚDS dedykowanym Środowiskowym Domom Samopomocy, do wzięcia udziału w bezpłatnej, zdalej prezentacji systemu, którą zaplanowaliśmy na 17 grudnia 2020 roku, na godzinę 10:00.

Podczas wirtualnego spotkania zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu a także zalety płynące z pracy na naszym programie.

Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl.
W treści maila prosimy o podanie nazwy jednostki oraz imienia i nazwiska uczestnika.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że prezentacja przeznaczona jest dla jednostek, które nie posiadają licencji programu ŚDS.

Pozdrawiamy,
Zespół ARISCO.Zaproszenie na webinarium - nowości w programie DOM

03.12.2020 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,
 
jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na kolejne bezpłatne, zdalne webinarium, którego tematem przewodnim będzie program DOM. Najnowsza aktualizacja systemu wprowadza szereg udoskonaleń i funkcjonalności, o których chcielibyśmy opowiedzieć i pokazać je podczas naszego półgodzinnego spotkania.

Zaprezentujemy Państwu między innymi całkowicie nowy mechanizm, który przypomni użytkownikowi, np. o zbliżającym się terminie wymiany dowodu mieszkańca, orzeczeń lub oceny planu wsparcia. Przedstawimy zmiany wizualne, które poprawiają czytelność aplikacji. W ramach webinarium będą Państwo mogli także zapoznać się z rozszerzonymi możliwościami generowania zestawień dotyczących zarówno nadpłat, jak i zaległości w odpłatnościach. Przeredagowaliśmy wydruki i zapewniamy, że teraz spełnią potrzeby każdego użytkownika. Wprowadziliśmy orzeczenia KRUS i wiele innych ciekawych rzeczy, które zaprezentujemy na wspólnym spotkaniu.
 
W drugiej części spotkania pokażemy nowe zakładki ewidencyjne Modułu Medycznego. Pozwolą one na rejestrację takich parametrów jak: temperatura, ciśnienie, poziom cukru oraz natlenienia krwi. W obecnych czasach wskaźnik temperatury oraz natlenianie krwi jest niezwykle ważny w profilaktyce wykrywania wirusa COVID-19)

Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa.
 
Wirtualne spotkanie odbędzie się: 15.12.2020 o godzinie 10:00.
 
Zgłoszenia przyjmuje Pani Elżbieta Wiśniewska-Dura.

Wystarczy wysłać do nas email na adres: szkolenia@arisco.pl z informacją o ilości osób i adresie
jednostki. W odpowiedzi otrzymacie Państwo link do wirtualnego pokoju, który aktywny będzie w w/w terminie.
 
Serdecznie zapraszamy - warto być na bieżąca i korzystać z nowości w aplikacji DOM.


Prezentacja programu RESTO - webinarium

26.11.2020 | Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych programem RESTO - Rejestracja i Ewidencja Stowarzyszeń do wzięcia udziału w bezpłatnej, zdalej prezentacji systemu, którą zaplanowaliśmy na 18 grudnia 2020 roku, na godzinę 10:00.

Podczas wirtualnego spotkania zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu włącznie z jego dodatkowymi modułami oraz nową platfrmą re-sto.pl.
Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl.
W treści maila prosimy o podanie nazwy jednostki oraz imienia i nazwiska uczestnika.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że prezentacja przeznaczona jest dla jednostek, które nie posiadają licencji programu RESTO.

Pozdrawiamy,
Zespół ARISCO.Nowa odsłona dps.pl

13.11.2020 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,

z dumą informujemy, że portal DPS.pl obchodzi 13 listopada 2020 r. swoje 20-lecie.  W związku z tą rocznicą postanowiliśmy udostępnić Państwu unowocześnioną stronę internetową, wzbogaconą o nową szatę graficzną.


Strona 3 z 42