Arisco - Aktualnosci


Arisco obrazek programu

Aktualizacja systemów Kadry i Płace DOS

13.01.2012 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,

W dniu 13.01.2012 r. została wysłana do klientów posiadających aktualną KSK aktualizacja systemów Kadry i Płace DOS. Aktualizacja zwiększa numer wersji orpogramowania do numeru 9.80.

W przypadku pytań związanych z aktualizacją prosimy o kontakt z działem Pomocy Technicznej firmy ARISCO.Arisco obrazek programu

Aktualizacja programu PIT dla Windows

13.01.2012 | Wydarzenia

Szanowni Państwo !!! W dniu 13.01.2012 r. została wysłana do klientów posiadających KSK aktualizacja oprogramowania PIT WIN. Aktualizacja zwiększa numer wersji programów do 4.4.17.

Aktualizacja zawiera aktualne formularze podatkowe za rok 2011.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z działem Pomocy Technicznej firmy ARISCO.Arisco obrazek programu

Aktualizacja programów Pakietu Administracja do ver. 4.5

24.01.2012 | Wydarzenia

Szanowni Państwo !!! W dniu 27.01.2012 r. wysłana została do klientów, posiadających ważną Kartę Stałego Klienta, aktualizacja następujących programów Pakietu Administracja Windows:

 

 

 

- Kadry Windows,

- Płace Windows,

- PITy Windows,

- EST Windows,

- Wyposażenie Windows.

 

Aktualizacja zwiększa numer wersji programów do 4.5

Przypominamy że aktualizacja posiada nowy system zabezpieczenia - w celu jej wykonania należy podać hasło, wymienione w załączonym do płyty aktualizacyjnej piśmie.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z działem Pomocy Technicznej firmy ARISCO - pomoc@arisco.pl lub (42) 648-03-30.Arisco obrazek programu

Aktualizacja programu GOMIG - Odpady

04.04.2012 | Wydarzenia

W dniu 05.04.2012 r. wysłana została, do klientów posiadających aktualną Kartę Stałego Klienta, aktualizacja systemu GOMIG Odpady do wersji 4.3. Aktualizacja zawiera szereg usprawnień, związanych m.in z rozbudową funkcjonalnośći rejestru działalności regulowanej oraz funkcją sprawozdawczości.

Ze względu na kolejne obowiązki, wynikające z nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie, zalecamy wykonanie aktualizacji Państwa programów tak szybko, jak to możliwe.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji dotyczących aktualizacji prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej firmy ARISCO.Arisco obrazek programu

Aktualizacja programów Pakietu Administracja do ver. 4.6

03.07.2012 | Wydarzenia

Szanowni Państwo !!! W dniu 9.07.2012 r. wysłana została do klientów, posiadających ważną Kartę Stałego Klienta, aktualizacja następujących programów Pakietu Administracja Windows:

 

 

 

- Kadry,

- Płace,

- Finansowo - Księgowy,

- DOM,

- EST,

- Wyposażenie,

- Diety,

- Magazyn,

- Kasa,

- Planowanie Zamówień Publicznych,

- Sprzedaż

 

Aktualizacja zwiększa numer wersji programów do 4.6
Przypominamy że aktualizacja posiada nowy system zabezpieczenia - w celu jej wykonania należy podać hasło, wymienione w załączonym do płyty aktualizacyjnej piśmie.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z działem Pomocy Technicznej firmy ARISCO - pomoc@arisco.pl lub (42) 648-03-30.Arisco obrazek programu

Aktualizacja programu GOMIG - Odpady do ver. 4.5

02.07.2012 | Wydarzenia

W dniu 30.06.2012 r. wysłana została, do klientów posiadających aktualną Kartę Stałego Klienta, aktualizacja systemu GOMIG Odpady do wersji 4.5.

 

Aktualizacja zawiera szereg usprawnień, związanych m.in z rozbudową funkcjonalnośći rejestru działalności regulowanej oraz funkcją sprawozdawczości. Wzory sprawozdań zostały dostosowane do opublikowanych w stosownym Dzienniku Ustaw.

Wraz z aktualizacją otrzymają Pańśtwo szczegółową informację o zmianach w systemie oraz mapkę z terminami szkoleń z zakresu Modułu Wymiarowego (Deklaracje i Wymiar opłaty śmieciowej) Szkolenia rozpoczną się we wrześniu 2012 roku. Więcej informacji już wkrótce na stronie - www.arisco.pl/szkolenia.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji dotyczących aktualizacji prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej firmy ARISCO.


Strona 42 z 42