Arisco.pl - AktualnościNajnowsze newsy z Arisco.pl
plPrezentacja programu RESTO - webinaria czerwiec 2021
Z radością infomujemy o kolejnym cyklu zdalnych prezentacji. Tym razem chcemy przybliżyć możliwości jakie oferuje program RESTO - System Rejestracji Stowarzyszeń. Dla wszystkich jednostek zainteresowanych tematem ewidencji stowarzyszeń zwykłych, uczniowskich klubów sportowych, fundacji a także tych, którzy są ciekawi co firma ARISCO ma do zaoferowania w temacie oprogramowania i publikowania rejestrów - serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji. Bezpłatne zdalne prezentacje programu RESTO odbędą się w następujących terminach: 15 czerwca 2021 r., o godzinie 11:00, 24 czerwca 2021 r., o godzinie 11:00. Podczas webinarium zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu włącznie z jego dodatkowymi modułami. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl W treści maila prosimy o wskazanie wybranego terminu oraz podanie nazwy jednostki, imienia i nazwiska uczestnika. Prezentacje przeznaczone są dla jednostek, które nie posiadają licencji programu RESTO. Pozdrawiamy,Zespół ARISCO.
https://www.arisco.pl/aktualnosci/1389,prezentacja-programu-resto-webinaria-czerwiec-2021.html
Prezentacja programu ARCHIWUM - webinaria maj 2021
Z radością infomujemy o kolejnym cyklu zdalnych prezentacji programu ARCHIWUM. Dla wszystkich jednostek zainteresowanych tematem elektronizacji archiwum zakładowego a także tych, którzy są ciekawi co firma ARISCO ma do zaoferowania w temacie oprogramowania dla archiwistów - serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji. Bezpłatne zdalne prezentacje programu ARCHIWUM ZAKŁADOWE odbędą się w następujących terminach: 20 maja 2021 r., o godzinie 11:00,27 maja 2021 r., o godzinie 11:00. Podczas webinarium zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu włącznie z jego dodatkowymi modułami. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl W treści maila prosimy o wskazanie wybranego terminu oraz podanie nazwy jednostki, imienia i nazwiska uczestnika. Prezentacje przeznaczone są dla jednostek, które nie posiadają licencji programu ARCHIWUM. Pozdrawiamy,Zespół ARISCO.
https://www.arisco.pl/aktualnosci/1388,prezentacja-programu-archiwum-webinaria-maj-2021.html
Rusza rekrutacja w największym łódzkim programie stażowym
Szanowni Państwo, Poniżej zamieszczamy materiał prasowy organizatora wakacyjnych stażów, w których nasza firma jako Pracodawca również oferuje taką formę odbycia praktyk.
https://www.arisco.pl/aktualnosci/1387,rusza-rekrutacja-w-najwiekszym-lodzkim-programie-stazowym.html
Święta Wielkanocne
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w pokonanie przeciwności losu. W tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość,pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wyzwolenia nowych pokładów energii do wspólnej walki z koronawirusem!   Jednocześnie informujemy, iż w dniu dzisiejszym firma pracuje w godzinach 8-14. Zespół ARISCO
https://www.arisco.pl/aktualnosci/1386,swieta-wielkanocne.html
Prezentacja programu ARCHIWUM - webinaria kwiecień 2021
Nasze wirtualne spoktania dotyczące programu Archiwum cieszą się niesłabnącą popularnością, co ogromnie nas cieszy. Kontynuujący cykl zdalnych prezentacji, przygotowaliśmy kolejne dwa terminy.  Dla wszystkich jednostek zainteresowanych tematem elektronizacji archiwum zakładowego a także tych, którzy są ciekawi co firma ARISCO ma do zaoferowania w temacie oprogramowania dla archiwistów - serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji. Bezpłatne zdalne prezentacje programu ARCHIWUM ZAKŁADOWE odbędą się w następujących terminach: 13 kwietnia 2021 r., o godzinie 11:00, 22 kwietnia 2021 r., o godzinie 11:00. Podczas webinarium zaprezentujemy pełnię możliwości oferowanego systemu włącznie z jego dodatkowymi modułami. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: sprzedaz@arisco.pl W treści maila prosimy o wskazanie wybranego terminu oraz podanie nazwy jednostki, imienia i nazwiska uczestnika. Prezentacje przeznaczone są dla jednostek, które nie posiadają licencji programu ARCHIWUM. Pozdrawiamy,Zespół ARISCO.
https://www.arisco.pl/aktualnosci/1385,prezentacja-programu-archiwum-webinaria-kwiecien-2021.html
Możliwe opóźnienia w udzielaniu pomocy technicznej
Szanowni Państwo, ze względu na panujacą sytuację pragniemy poinformować, iż w wyjątkowych sytuacjach czas udzielania odpowiedzi na Państwa zgłoszenia może ulec wydłużeniu.
https://www.arisco.pl/aktualnosci/1384,mozliwe-opoznienia-w-udzielaniu-pomocy-technicznej.html