Arisco - Aktualnosci


Przebudowa biuletynu aBIP w dniu 16.07.2019 r.

15.07.2019 | Wydarzenia

W związku z przebudową biuletynu aBIP informujemy, że w dniu 16.07.2019 r. mogą wystąpić przerwy w działaniu strony. Planowane prace obejmują przede wszystkim dostosowanie działania biuletynu do urządzeń mobilnych.
Za utrudnienia przepraszamy. Jeśli po tym czasie dostrzegą Państwo jakieś nieprawidłowości w działaniu strony, prosimy o ich zgłaszania poprzez formularz http://www.arisco.pl/formularz.Elektroniczna dokumentacja pracownicza w Kadrach

19.06.2019 | Wydarzenia

Program ARISCO Kadry z wgranym dodatkowym modułem e-Dokumentów pozwala na przechowywanie w jednym miejscu całej dokumentacji elektronicznej dotyczącej danego pracownika.Nowa struktura JPK

10.06.2019 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,
Ministerstwo Finansów okresliło nową strukturę pliku JPK_FA, która będzie obowiązywać od 1 lipca 2019 r., co oznacza, że od tej daty faktury wystawione wcześniej (przed 1 lipca) muszą być raportowane już według nowej wersji struktury JPK_FA(2).Jest to wersja nr 2 tej struktury.
W ramach systemów firmy ARISCO trwają prace programistyczne nad dostosowaniem naszego oprogramowania do nowych wymogów w zakresie generowania JPK_FA z systemów FK i Sprzedaż.
O nowych wersjach systemów będą Państwo na bieżąco informowani poprzez wbudowny system powiadomień o nowych wersjach aplikacji.Wystawianie ustrukturyzowanych faktur elektronicznych

30.04.2019 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,
Ze względu na wejście w życie z dniem 18 kwietnia 2019r. ustawy o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, firma ARISCO przygotowała w ramach systemu Sprzedaż funkcje wystawiania faktur ustrukturyzowanych (kod zapisany w formacie pliku xml). W przypadku zainteresowania nową wersją systemu prosimy o kontakt z firmą ARISCO.Eksport danych do systemu e-nadawca

26.04.2019 | Wydarzenia

Szanowni Państwo,

W ramach systemu GOMiG Odpady od wersji 6.4.0.896 została udostępniona opcja eksportu danych do systemu e-nadawca (https://e-nadawca.poczta-polska.pl/). Eksport obejmuje wygenerowanie danych teleadresowych właścicieli kont wymiarowych dostępnych w ramach systemu GOMiG. Funkcja eksportu danych do pliku formatu xls została opracowana na podstawie specyfikacji udostępnionej w ramach dokumentacji sytemu e-nadawca.

Nowa funkcjonalność działa w ramach aktywnego modułu ADOK dla systemu GOMiG. W przypadku zainteresowania poszerzeniem licencji prosimy o kontakt z działem sprzedaży firmy ARISCO 42 648 03 25.Praca w Wielki Piątek

19.04.2019 | Wydarzenia

W dniu 19.04.2019r. firma ARISCO pracuje w godzinach 8-15. W przypadku konieczności kontaktu z działem pomocy technicznej prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie lub bezpośrednio z aplikacji dziedzinowej ARISCO.Nowość w zakresie ewidencji stowarzyszeń, fundacji oraz klubów sportowych

02.04.2019 | Wydarzenia

System ewidencji i rejestracji stowarzyszeń oraz klubów sportowych – RESTO został wzbogacony o dodatkowe rozwiązanie jakim jest platforma re-sto.pl. Jest to narzędzie służące do publikacji rejestrów i ewidencji prowadzonej przez jednostkę odnośnie organizacji pozarządowych na dedykowanej stronie internetowej.

Korzystając z platformy re-sto.pl połączonej z programem RESTO dają Państwo do dyspozycji mieszkańców doskonałe narzędzie umożliwiające sprawne odnalezienie interesującego ich stowarzyszenia, bez konieczności kontaktu z urzędem.

Dodatkowo za pomocą re-sto.pl powiązanej z Państwa podmiotową stroną BIP istnieje możliwość realizacji obowiązku związanego z koniecznością upublicznienia online rejestru stowarzyszeń/fundacji zwykłych działających na terenie Państwa powiatu.

Zobacz stronę re-sto.plArisco obrazek programu

Zdalna prezentacja programu ARCHIWUM - luty/marzec 2019 r.

05.02.2019 | Wydarzenia

Kontynuując cykl zdalnych prezentacji programu ARCHIWUM, które cieszą się sporą popularnością, zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach zdalnej prezentacji. Aby przybliżyć Wam funkcjonalność jednego z naszych czołowych rozwiązań informatycznych zaplanowaliśmy kolejne dwa terminy w lutym. Podczas prezentacji omówimy poszczególne funkcje oraz atuty prowadzenia archiwum zakładowego za pomocą oferowanego przez nas programu.

Terminy zdalnej prezentacji przez internet (webinarium) do wyboru:

• 11 lutego 2019 r. od godziny 11:00,

• 28 lutego 2019 r. od godziny 11:00,

• 12 marca 2019 r. od godziny 11:00

 

Prezentacja przeznaczona jest dla jednostek, które nie posiadają licencji na program.

 

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa oraz uzyskania linku do prezentacji prosimy o przesłanie:

imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą reprezentowanej jednostki oraz wybranym terminem na adres email: sprzedaz@arisco.pl najpóźniej na jeden dzień przed wybranym terminem prezentacji. Ilość miejsc na każdą prezentację jest ograniczona.

Zachęcamy do udziału!


Strona 1 z 36