O firmie

Wyswietl inne tresci:Tagi

arisco, oprogramowanie komputerowe, rozwiązania it,

Aktualności/O firmie


Firma ARISCO istnieje na rynku informatycznym od 1989 roku. Jesteśmy producentem oraz dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla jednostek administracji publicznej, samorządowej oraz sektora biznesowego.

Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu stworzyliśmy oprogramowanie komputerowe doskonale przystosowane do oczekiwań sektora administracji budżetowej i samorządowej, który stanowi dominującą większość spośród naszych klientów.

Podstawowym celem przyświecającym firmie ARISCO  przy tworzeniu oprogramowania jest dążenie do opracowywania profesjonalnych rozwiązań informatycznych, w pełni dostosowanych do wymogów stawianych przez ustawodawcę.

Dowodem naszej dobrej pozycji na rynku usług informatycznych jest stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów. System Karty Stałego Klienta, związany z aktualizacją oprogramowania i oparty na dobrowolnych opłatach, świadczy o naszym partnerskim stosunku do klienta i daje gwarancję pełnej satysfakcji z pracy na naszych systemach.

Mamy nadzieję, że już niebawem i Państwa jednostka dołączy do grona naszych klientów.2013 ARISCO.Wszelkie prawa zastrzezone.
ARISCO Sp. z o.o. ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź
Pracujemy pon-pt w godzinach 8.00-16.00
NIP: 728-14-01-495
KRS: 0000188214 Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 50 000 zł, w całości wpłacony