Starostwa

# FK # SODARIS # GOMiG # EDOŚ # ZODA # KADRY I PŁACE
# GOMiG

EZD RP: Jak integrować systemy dziedzinowe?

# GOMiG Starostwa
10.06.2026

9 czerwca 2026 roku w łódzkim kompleksie EC1 odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora publicznego – konferencja „Upowszechnianie EZD – nowe oblicze e-administracji”.

Jako Arisco - wzięliśmy udział w tym spotkaniu, aby móc rozwijać nasze rozwiązania informatyczne zgodnie ze standardami cyfryzacji państwa.

Konferencja, zorganizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji w partnerstwie z NASK, zgromadziła liderów transformacji cyfrowej, w tym (on-line) wicepremiera Krzysztofa Gawkowskiego. Wydarzenie skupiło się na praktycznych aspektach wdrażania systemów klasy EZD, wykorzystaniu Rządowej Chmury Obliczeniowej oraz modelu SaaS.

Kluczowa wiedza: Jak integrować systemy dziedzinowe? 


Informacje o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.