9 czerwca 2026 roku w łódzkim kompleksie EC1 odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora publicznego – konferencja „Upowszechnianie EZD – nowe oblicze e-administracji”.
Jako Arisco - wzięliśmy udział w tym spotkaniu, aby móc rozwijać nasze rozwiązania informatyczne zgodnie ze standardami cyfryzacji państwa.
Konferencja, zorganizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji w partnerstwie z NASK, zgromadziła liderów transformacji cyfrowej, w tym (on-line) wicepremiera Krzysztofa Gawkowskiego. Wydarzenie skupiło się na praktycznych aspektach wdrażania systemów klasy EZD, wykorzystaniu Rządowej Chmury Obliczeniowej oraz modelu SaaS.
Kluczowa wiedza: Jak integrować systemy dziedzinowe?